CONSIDERATIONS TO KNOW ABOUT آبله مرغان نوزاد دو ماهه

Considerations To Know About آبله مرغان نوزاد دو ماهه

Considerations To Know About آبله مرغان نوزاد دو ماهه

Blog Article

زمانی که فکر می‌کنید شما یا فرزندتان به آبله مرغان مبتلا شده‌اید، به پزشک عفونی یا پزشک عمومی مراجعه کنید. پزشک با معاینه‌ی ضایعات و در نظر گرفتن سایر علائم می‌تواند بیماری را تشخیص دهد، همچنین ،در صورت لزوم، جهت کاهش شدت بیماری و درمان عوارض ناشی از آن، دارو تجویز می‌کند.

آبله مرغان که واریسلا نیز نامیده می شود، یک عفونت ویروسی است که باعث بروز خارش های خفیف و دون دون های قرمز می شود.این بیماری مسری است و معمولا اکثر افراد قبل از رسیدن به بزرگسالی ، به آن دچار می شوند و گاهی اوقات حتی با عوارض جدی روبرو می شده اند اما امروزه بستری شدن و مراجعه به بیمارستان به دلیل این بیماری به طور چشمگیری کاهش یافته است.

چگونه جای جوش چانه را درمان کنیم؟ لیزر اربیوم چیست؟ راهنمای پماد زینک اکساید بعد از میکرونیدلینگ لیزر کیوسوییچ برای زیر بغل برای از بین بردن رگ های واریسی چه باید کرد؟ مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله بهترین لیزر جای جوش آبله مرغان چیست؟

یک لیوان آب در یک کاسه بریزید و نصف قاشق سوپ خوری پودر جوش شیرین را اضافه کنید.

می توانید از مخلوط آسیکلوویر و زینک‌اکساید استفاده کنید

بزرگسالان واکسینه نشده که هرگز آبله مرغان نداشتند اما در معرض خطر قرار دارند:

عامل این بیماری ویروس هرپس انسانی نوع سوم است که متعلق به زیرخانواده آلفاهرپس ویروس ها است و دارای ویژگی های زیر است:

درمان های ارائه شده بر اساس منابع معتبر و صرفا جهت آشنایی با رویکرد درمان ارائه شده است.

همچنین از ایجاد لکه‌های پوستی جلوگیری می‌کند. از این پماد برای درمان آبله مرغان نیز استفاده می‌شود. قبل از مصرف این پماد باید با پزشک مشورت و زیر نظر پزشک مصرف شود.

. گفت: ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ در ۲:۱۴ ق٫ظ سلام من ابله مرغان گرفتم ۲ روزه که گرفتم و خارش بسیار زیادی داری باید چیکار کنم که هم زودتر خارش‌ بره و هم زود تر جوش ها از بین برند

ویروس واریسلا زوستر عامل ایجاد آبله مرغان است، که می‌تواند از طریق تماس مستقیم با تب آبله مرغان نی نی سایت ضایعات گسترش یابد، همچنین از طریق عطسه یا سرفه‌ی فرد مبتلا نیز باعث انتقال بیماری می‌شود. در نظر داشته باشید در صورتیکه قبلا به بیماری آبله مرغان مبتلا نشده‌اید و یا واکسن آن را دریافت نکرده باشید، خطر ابتلا به این بیماری افزایش می‌یابد.

اما ممکن است نوزادانی که دارای علائم بیماری آبله مرغان هستند، در معرض خطر سینه پهلو که یک عارضه جدی در دوران آبله مرغان نوزادی است، دچار شوند.

پماد کالامین یکی از پمادهای رایج در درمان آبله مرغان است که در اکثر داروخانه‌ها موجود و بدون نسخه به راحتی در دسترس است. از آنجایی که بیماری آبله مرغان با ترشحات پوستی و خارش ظاهر می‌شود این پماد برای از بین بردن این بثورات کاربرد دارد.

کمی از روغن های اسانسی را نیز اضافه کنید مانند روغن درخت چای، روغن اسطوخودوس.

Report this page